Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

WITAM
(1 przeglądających) (1) Gość
DZIAŁALNOŚĆ EKOS-u
  • Strona:
  • 1

TEMAT: WITAM

WITAM 02/21/2012 12:54 #3

  • pawel
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 5
  • Oklaski: 1
Witam wszystkie Koleżanki i wszystkich Kolegów na naszym Forum. Jest to miejsce do dyskusji na wszystkie interesujące nas tematy. Mam nadzieję, że dobrze posłuży naszemu środowisku dziennikarskiemu.

Odp: WITAM 02/28/2012 21:42 #6

Hip hip hurra, bardzo się cieszę z takiej możliwości kontaktu. Jedyny kłopot to zapewne brak czasu, ale zapewne będę tu zaglądał a może nawet jako skarbnik od czasu do czasu przypomnę tu o naszych obowiązkach jako poborca składkowy. A każdy członek (administrator niech tego nie skreśla) ma obowiązki płatnicze. Niedużo...zaledwie 3 dyszki na rok.

Odp: WITAM 02/29/2012 19:34 #10

Nie jestem zachwycony "czołówką" naszego portalu. Rozważcie, czy to dobre powitanie:
"Nasz portal jest przeznaczony wyłącznie dla członków Klubu EKOS..."

To jakoś nieelegancko. Proponowałbym zmianę, np.: Witamy w portalu Klubu Publicystów Ochrony Środowiska "EKOS". Zapraszamy na nasze strony, gdzie prezentujemy działalność Klubu "EKOS".

Ponieważ jest to przede wszystkim strona klubowa, niektóre sekcje naszego portalu (np. lista członków wraz z mailami) dostępne są wyłącznie dla zalogowanych członków Klubu EKOS. W związku z tym nie ma możliwości swobodnej rejestracji. Każdy członek EKOS-u może się zarejestrować w następujący sposób:

i dalej instrukcja logowania

Odp: WITAM 02/29/2012 20:47 #11

  • pawel
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 5
  • Oklaski: 1
Dobry pomysł, zrobione. Aczkolwiek moją intencją było to, aby koleżanko i koledzy w pierwszym rzędzie logowali się. Do tej pory mam tylko kilka zgłoszeń. Nawet nie cały zarząd przysłał maila po login i hasło.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.17 sekundy

Klub Publicystów Ochrony Środowiska EKOS,

przy Zarządzie Głównym

Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

Go to Top