MAIL BOX

 

 


 

O Klubie EKOS

Klub Publicystów Ochrony Środowiska został utworzony 21 marca 1983 roku jako nieformalna i niezależna organizacja skupiająca dziennikarzy zainteresowanych tematyką ochrony środowiska. Była to inicjatywa samych dziennikarzy z nieżyjącym już red. Juliuszem Zagórskim na czele, którzy chcieli odtworzyć dawny Klub Ochrony Środowiska działający w ramach SDP

 czytaj więcej...

NASZE PATRONATY

 

Logo Unmask Polish 01 FullColor

 

BANER CIS

 

POMOC DLA ALICJI TYSIĄC

 

ALICJA TYSIAC 250px

Zdjęcia z galerii

Kontakt


Klub Publicystów

Ochrony Środowiska

EKOS

ul. Przemysława 34

02-496 Warszawa

 

e-mail: zarzad@ekos.org.pl

KONKURS DLA DZIENNIKARZY O NAGRODĘ PREZESA BOŚ S.A.

Szanowni Państwo,Uprzejmie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Bank Ochrony Środowiska S.A. Naszym zamierzeniem jest propagowanie w społeczeństwie zachowań przyjaznych środowisku i sprzyjających zrównoważonemu rozwojowi w każdym zakątku kraju zgodnie z hasłem konkursu „BOŚ na rzecz ekorozwoju”.

Oczekujemy publikacji prasowych, radiowych i telewizyjnych prezentujących osoby, firmy, jednostki samorządu terytorialnego, które prowadząc działalność biznesową realizują jednocześnie misję ochrony środowiska, politykę wdrażania zasad zrównoważonego rozwoju i wypełniania zobowiązań przyjętych przez nasz kraj w Traktacie Akcesyjnym. Stwarzają także możliwości szybszego rozwoju regionalnego, szczególnie w zakresie rozbudowy infrastruktury ochrony środowiska. Przyczyniają się do poprawy jakości naszego życia.

Konkursem objęte są wszystkie utwory odnoszące się do tematu konkursu: „BOŚ na rzecz ekorozwoju.” w dowolnej formie (reportaż TV, radiowy, prasowy, artykuły prasowe, audycje radiowe itp.), które zostały wyemitowane lub opublikowane pomiędzy 1 lutego a 1 grudnia 2007 r. w mediach dowolnego szczebla – czy to ogólnopolskich czy lokalnych.

Nagrodą główną jest 10 000 złotych.

Zasady organizacyjne konkursu znajdują się na stronach internetowych BOŚ S.A. (www.bosbank.pl).

Prace należy nadsyłać na adres:
Bank Ochrony Środowiska S.A.
ul. Jana Pawła II 12
00-950 Warszawa
z dopiskiem Rzecznik Prasowy „Konkurs”.

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt:

Krystyna Forowicz
Rzecznik prasowy BOŚ S.A.
Tel. (0-22) 850-88-81
Kom. 0-515-111-490

 

Klub Publicystów Ochrony Środowiska EKOS,

przy Zarządzie Głównym

Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

Go to Top