MAIL BOX

 

 


 

O Klubie EKOS

Klub Publicystów Ochrony Środowiska został utworzony 21 marca 1983 roku jako nieformalna i niezależna organizacja skupiająca dziennikarzy zainteresowanych tematyką ochrony środowiska. Była to inicjatywa samych dziennikarzy z nieżyjącym już red. Juliuszem Zagórskim na czele, którzy chcieli odtworzyć dawny Klub Ochrony Środowiska działający w ramach SDP

 czytaj więcej...

NASZE PATRONATY

 

Logo Unmask Polish 01 FullColor

 

BANER CIS

 

POMOC DLA ALICJI TYSIĄC

 

ALICJA TYSIAC 250px

Zdjęcia z galerii

Kontakt


Klub Publicystów

Ochrony Środowiska

EKOS

ul. Przemysława 34

02-496 Warszawa

 

e-mail: zarzad@ekos.org.pl

Seminarium

Polska Zielona Sieć i Społeczny Instytut Ekologiczny serdecznie zapraszają na seminarium Jak lepiej korzystać z funduszy unijnych na rzecz zrównoważonego rozwoju?


Spotkanie przeznaczone jest dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządów i lokalnego biznesu z województwa mazowieckiego.


Warsztat odbędzie się 22 listopada 2006 r., w godz. 11.00-16.00 w siedzibie Społecznego Instytutu Ekologicznego w Warszawie, ul. Raszyńska 32/44 lok. 140


Warsztat ma przyczynić się do lepszego wykorzystania środków unijnych na rzecz zrównoważonego rozwoju na poziomie regionalnym w obecnym i przyszłym okresie programowania. Zaprezentowane zostaną praktyczne doświadczenia organizacji pozarządowych, lokalnych samorządów i partnerstw dotyczące projektów finansowanych z funduszy strukturalnych w województwie mazowieckim. Zidentyfikowane zostaną problemy podczas realizacji projektów i sposoby ich rozwiązywania. Wypracowana zostanie metodologia przygotowania i realizacji projektów. Uczestnicy wzbogacą się o praktyczną i aktualną wiedzę na temat możliwych źródeł finansowania ich pomysłów w ramach funduszy unijnych na lata 2004-2006 oraz 2007-2013.
Wnioski wypracowane podczas warsztatu znajdą się w powstającej publikacji Polskiej Zielonej Sieci „Jak usprawnić wykorzystanie funduszy Unii Europejskiej przez polskie organizacje pozarządowe – praktyczne doświadczenia z pierwszego okresu korzystania z funduszy UE”.


Prosimy o potwierdzenie udziału do 17 listopada 2006 r.
tel/ fax.: 22 668 97 92 lub pocztą elektroniczną Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Seminarium jest częścią projektu „Unia Europejska dla Zrównoważonego Rozwoju – Promocja Dobrych Praktyk” realizowanego przez Polską Zieloną Sieć, dzięki wsparciu Ministerstwa Gospodarki i Pracy w ramach środków Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Klub Publicystów Ochrony Środowiska EKOS,

przy Zarządzie Głównym

Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

Go to Top