MAIL BOX

 

 


 

O Klubie EKOS

Klub Publicystów Ochrony Środowiska został utworzony 21 marca 1983 roku jako nieformalna i niezależna organizacja skupiająca dziennikarzy zainteresowanych tematyką ochrony środowiska. Była to inicjatywa samych dziennikarzy z nieżyjącym już red. Juliuszem Zagórskim na czele, którzy chcieli odtworzyć dawny Klub Ochrony Środowiska działający w ramach SDP

 czytaj więcej...

NASZE PATRONATY

 

Logo Unmask Polish 01 FullColor

 

BANER CIS

 

POMOC DLA ALICJI TYSIĄC

 

ALICJA TYSIAC 250px

Zdjęcia z galerii

Kontakt


Klub Publicystów

Ochrony Środowiska

EKOS

Robert Borkacki

ul. Przemysława 34
02-496 Warszawa

 

e-mail: zarzad@ekos.org.pl

WAŻNA INFORMACJA

WAŻNA INFORMACJA 

Zarząd Klubu Publicystów Ochrony Środowiska EKOS informuje i zaprasza wszystkich członków Klubu na Walne Zgromadzenie, które odbędzie się 7 grudnia br. o godzinie 12 w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w Warszawie przy ul. Foksal 3/5.

Koleżanki i Koledzy. W związku ze zbliżającym się Walnym Zgromadzeniem naszego Klubu Zarząd informuje, że w zakładce "O Nas" znajduje się sprawozdanie z działalności Klubu EKOS w ostatniej kadencji. Ważne jest by wszyscy członkowie Klubu, zwłaszcza ci, którzy wezmą udział w Walnym Zgromadzeniu, zapoznali się z tym dokumentem. Sprawozdanie to dostępne jest wyłącznie dla członków Klubu, aby mieć do niego dostęp należy się najpierw zalogować. 

Klub Publicystów Ochrony Środowiska EKOS,

przy Zarządzie Głównym

Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

Go to Top