MAIL BOX

 

 


 

O Klubie EKOS

Klub Publicystów Ochrony Środowiska został utworzony 21 marca 1983 roku jako nieformalna i niezależna organizacja skupiająca dziennikarzy zainteresowanych tematyką ochrony środowiska. Była to inicjatywa samych dziennikarzy z nieżyjącym już red. Juliuszem Zagórskim na czele, którzy chcieli odtworzyć dawny Klub Ochrony Środowiska działający w ramach SDP

 czytaj więcej...

NASZE PATRONATY

 

Logo Unmask Polish 01 FullColor

 

BANER CIS

 

POMOC DLA ALICJI TYSIĄC

 

ALICJA TYSIAC 250px

Zdjęcia z galerii

Kontakt


Klub Publicystów

Ochrony Środowiska

EKOS

ul. Przemysława 34

02-496 Warszawa

 

e-mail: zarzad@ekos.org.pl

ŚLUB W EKOSIE

b

Nasi przyjaciele wzięli ślub

Po 14 latach beztroskiego narzeczeństwa, Jola Czudak i Marek Tomaka dzisiaj, w urzędzie Stanu Cywilnego w Wilanowie powiedzieli sobie uroczyście TAK.  Ona w amarantowej sukni, on we fraku –   z powagą, za urzędnikiem powtarzali   tekst przysięgi małżeńskiej. Tylko zaręczynowy pierścionek z brylantem,  zrobił psikusa, włożony na palec ileś lat temu nie chciał ustąpić i dać miejsca ślubnej obrączce. Gdy zmagania zakończyły się sukcesem biliśmy brawo z całego serca.

Przy weselnym stole był czas na ciepłe wspomnienia. Ona – dziennikarka radiowa potem rzeczniczka prasowa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, On - dziennikarz telewizyjny i prasowy – musieli się spotkać,  potem już byli razem, a że EKOS miał w tym udział, tym głośniej wznosiliśmy toasty stu lat wspólnego życia.  

Jolu, Marku szczęśliwych dni,

życzą przyjaciele z EKOS-u 

a

Klub Publicystów Ochrony Środowiska EKOS,

przy Zarządzie Głównym

Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

Go to Top