MAIL BOX

 

 


 

O Klubie EKOS

Klub Publicystów Ochrony Środowiska został utworzony 21 marca 1983 roku jako nieformalna i niezależna organizacja skupiająca dziennikarzy zainteresowanych tematyką ochrony środowiska. Była to inicjatywa samych dziennikarzy z nieżyjącym już red. Juliuszem Zagórskim na czele, którzy chcieli odtworzyć dawny Klub Ochrony Środowiska działający w ramach SDP

 czytaj więcej...

NASZE PATRONATY

 

Logo Unmask Polish 01 FullColor

 

BANER CIS

 

POMOC DLA ALICJI TYSIĄC

 

ALICJA TYSIAC 250px

Zdjęcia z galerii

Kontakt


Klub Publicystów

Ochrony Środowiska

EKOS

ul. Przemysława 34

02-496 Warszawa

 

e-mail: zarzad@ekos.org.pl

O ochronie oraz użytkowaniu zasobów naturalnych, puszczach, lasach i ich mieszkańcach. Konferencja i warsztaty terenowe

Kleks www 3

 

 

 

Przekazujemy zaproszenie do udziału w bezpłatnej konferencji i warsztatach przyrodniczych dla dziennikarzy p.t.: "O ochronie oraz użytkowaniu zasobów naturalnych, puszczach, lasach i ich mieszkańcach" od 18 do 20 października 2019 r. - Orzechowo Morskie oraz Słowiński Park Narodowy. Dziennikarze uczestniczący w wydarzeniu nie ponoszą opłaty konferencyjnej oraz kosztów noclegów i wyżywienia. Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Bioróżnorodności „Matecznik” z siedzibą w Szczecinku.

W programie m.in.:

dr Andrzej Kruszewicz, Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie - „Hipokryzja. Nasze relacje ze zwierzętami”

dr Izabela Wierzbowska, Instytut Nauk o Środowisku Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków – „Sytuacje konfliktowe z udziałem dziko żyjących zwierząt w terenach zurbanizowanych”

Ryszard Czeraszkiewicz, Szczeciński Klub Przyrodników – "Problemy ze zwierzętami dziko żyjącymi na terenach zurbanizowanych i konieczność zarządzania ich populacjami na przykładzie miast Pomorza Zachodniego"

Marek Sobocki – dyrektor Słowińskiego Parku Narodowego – edukacja ekologiczna w „Domu Latarnika” w Czołpinie

 

Organizatorzy proszą o przesłanie deklaracji uczestnictwa. Kontakt: email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Przesłanie deklaracji w terminie, najpóźniej do dnia 08 października 2019 roku.

 

 

 

 

Klub Publicystów Ochrony Środowiska EKOS,

przy Zarządzie Głównym

Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

Go to Top