MAIL BOX

 

 


 

O Klubie EKOS

Klub Publicystów Ochrony Środowiska został utworzony 21 marca 1983 roku jako nieformalna i niezależna organizacja skupiająca dziennikarzy zainteresowanych tematyką ochrony środowiska. Była to inicjatywa samych dziennikarzy z nieżyjącym już red. Juliuszem Zagórskim na czele, którzy chcieli odtworzyć dawny Klub Ochrony Środowiska działający w ramach SDP

 czytaj więcej...

NASZE PATRONATY

 

Logo Unmask Polish 01 FullColor

 

BANER CIS

 

POMOC DLA ALICJI TYSIĄC

 

ALICJA TYSIAC 250px

Zdjęcia z galerii

Kontakt


Klub Publicystów

Ochrony Środowiska

EKOS

ul. Przemysława 34

02-496 Warszawa

 

e-mail: zarzad@ekos.org.pl

Dziennikarz poszukiwany

Ambasada Szwecji poszukuje dziennikarza, który byłby zainteresowany wyjazdem do Sztokholmu w dniach 24-27 kwietnia i wzięciem udziału w programie "Sustainable city planning"

(zał. wstępny program wyjazdu). 
W programie znajdują się zarówno punkty bardziej praktyczne takie, jak m.in. wizyta w ekologicznej dzielnicy Sztokholmu Hammarby Sjöstad oraz bardziej teoretyczne jak udział w konferencji "Stockholm+40", dlatego uczestnicy powinni dobrze orientować się zarówno w praktycznych jak i bardziej teoretycznych zagadnieniach związanych ze zrównoważonym rozwojem, klimatem i energią.

Jako że uczestnicy programu pochodzić będą z różnych krajów wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego. 

Sprawa jest dosyć pilna, gdyż do piątku 9 marca ambasada musi zgłosić ewentualnego kandydata do wyjazdu organizatorowi - Instytutowi Szwedzkiemu w Sztokholmie.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Z poważaniem

Krystyna Forowicz

Klub Publicystów Ochrony Środowiska EKOS,

przy Zarządzie Głównym

Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

Go to Top