MAIL BOX

 

 


 

O Klubie EKOS

Klub Publicystów Ochrony Środowiska został utworzony 21 marca 1983 roku jako nieformalna i niezależna organizacja skupiająca dziennikarzy zainteresowanych tematyką ochrony środowiska. Była to inicjatywa samych dziennikarzy z nieżyjącym już red. Juliuszem Zagórskim na czele, którzy chcieli odtworzyć dawny Klub Ochrony Środowiska działający w ramach SDP

 czytaj więcej...

NASZE PATRONATY

 

Logo Unmask Polish 01 FullColor

 

BANER CIS

 

POMOC DLA ALICJI TYSIĄC

 

ALICJA TYSIAC 250px

Zdjęcia z galerii

Kontakt


Klub Publicystów

Ochrony Środowiska

EKOS

ul. Przemysława 34

02-496 Warszawa

 

e-mail: zarzad@ekos.org.pl

SESJA Z EkoFunduszem


Szanowni Państwo, Fundacja EkoFundusz ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w sesji wyjazdowej dla dziennikarzy poświęconej projektom z zakresu ochrony środowiska współfinansowanym przez EkoFundusz w Polsce południowo-wschodniej.

Sesja odbędzie się w dniach 5-7 września br.

Fundacja EkoFundusz już od 15 lat wspiera realizację projektów w dziedzinie ochrony środowiska w Polsce. W tym czasie EkoFundusz dofinansował ponad 1350 projektów na łączną kwotę przekraczającą 1,6 miliard złotych. Liczba zrealizowanych inwestycji i osiągnięty w nich efekt ekologiczny to najlepszy dowód na to, jak duże jest znaczenie Fundacji na polskim rynku ochrony środowiska, jako jednej z kluczowych instytucji finansujących przedsięwzięcia w tej dziedzinie. Dlatego też od kilku już lat organizujemy sesje wyjazdowe, których celem jest zaprezentowanie najciekawszych, najbardziej nowoczesnych, efektywnych pod względem ekonomicznym i ekologicznym przedsięwzięć w Polsce. Tym razem chcemy zaprezentować Państwu ciekawsze projekty dotowane przez EkoFundusz w południowo-wschodniej części kraju.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w sesji.

Z poważaniem
Maciej Nowicki
Prezes Fundacji EkoFundusz

Potwierdzenie udziału jest warunkiem koniecznym wzięcia udziału w sesji.

Prosimy o potwierdzenie udziału w sesji do dnia 24 sierpnia br. na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod numerem fax-u (22) 629 51 25. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Klub Publicystów Ochrony Środowiska EKOS,

przy Zarządzie Głównym

Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

Go to Top